niedziela, 6 grudnia 2015

Związek Stowarzyszeń Forum Warmia Mazury Lokalnie serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniu szkoleniowo-warsztatowym

Związek Stowarzyszeń Forum Warmia Mazury Lokalnie serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniu szkoleniowo-warsztatowym przedstawicieli sektora pozarządowego województwa warmińsko-mazurskiego, które odbędzie się w dniach 18-19 grudnia 2015 roku w Ełku w Hotelu Rydzewskim ul. Armii Krajowej 32 w ramach realizacji projektu „Warmińsko-Mazurskie Centrum Partnerstw Lokalnych” finansowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.
Celem realizacji projektu jest zwiększenie aktywności mieszkańców w życiu publicznym województwa warmińsko – mazurskim poprzez transfer wiedzy i doświadczeń oraz wdrożenie nowych instrumentów współpracy i demokracji obywatelskiej.
Celem szkolenia jest pokazanie liderom organizacji pozarządowych jak korzystać z danych statystycznych i informacji dostępnych publicznie, żeby nabyli umiejętności wpływania na lokalne polityki oraz do przygotowywania diagnoz przy ubieganiu się o granty i umiejętność tworzenia własnych narzędzi badawczych.
RAMOWY PROGRAM SPOTKANIA: Chcesz wiedzieć więcej kliknij tutaj

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz