piątek, 23 października 2015

WÓJT GMINY MIŁKI zaprasza NA SPOTKANIE

Informacja dla mieszkańców miejscowości Miłki. Pani Wójt Gminy Miłki Barbara Mazurczyk zaprasza mieszkańców na spotkanie dotyczące „Prezentacji  Koncepcji Rewitalizacji Centrum Miłek”. Spotkanie odbędzie się 28 października 2015 roku o godz. 17.oo w Ośrodku Kultury w Miłkach. Prezentację przedstawi autor Piotr Ozorowski.

Miejmy nadzieję że Koncepcja będzie pełną rewitalizacją centrum naszej miejscowości. Nie widziałem tej koncepcji, ale zapewne uwzględnia rys historyczny istniejących obiektów, rzeźb i budynków. Zakres prac obejmował pewnie będzie renowacje budynków, nowe nawierzchnie, budowę nowoczesnego kąpieliska, wietlicy, sceny z miejscem wypoczynku oraz placem zabaw nad jeziorem Vobel po modernizacje ulic i elewacji. Zadajmy sobie pytanie czego potrzebuje jeszcze nasza miejscowość by przyciągnąć nowych mieszkańców, turystów, a przede wszystkim by obecnym żyło się wygodniej, przyjemniej i by turysta wyjeżdżający od nas polecił nas swoim znajomym.

Inwestycja będzie szczególnie ważna dla mieszkańców i władz, gdyż odwiedzana jest przez licznych turystów. Dlatego jako sołtys proszę o liczne przybycie na to spotkanie. Serdecznie zapraszam.

30 października będziemy mieli spotkanie sołeckie i dyskusje nad budżetem sołeckim zatem warto zapoznać się z koncepcją i uwzględnić niektóre zakupy w naszym funduszu. 


Rewitalizacja miejscowości Wąchock – etap I - przykład rewitalizacji bardzo podoba mi się pomnik poświęcony sołtysom :)

Pomnik w centrum na rondzie wyglądał by ciekawie :). Może nie sołtysom ale ludziom działającym społecznie.

 Plaża zadaszenia na plaży czy tak mają wyglądać?
 Budynek świetlicy taki a może coś zupełnie innego?
 Centrum a może targowisko i parking?

 Plaża z miejscami zadaszonymi parkiem, sceną i świetlicą?

 Świetlica może z drewna ? zadaj sobie to pytanie i przyjdź na spotkanie :)

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz