środa, 6 maja 2015

To już III edycja. Jak zarobić pieniądze dla gminy? Eksperci SAF podpowiedzą

Podobnie jak dotychczas, celem III edycji projektu jest zwiększenie poziomu wiedzy ekonomicznej wśród osób, których praca w samorządzie wymaga wiedzy o finansach - przede wszystkim: wójtów, burmistrzów, prezydentów miast, starostów, sekretarzy, skarbników i pracowników działów finansowych urzędów. Do udziału w szkoleniach zapraszamy również radnych i urzędników zainteresowanych tematyką finansów JST i nową unijną perspektywą 2014-2020.


Szkolenie realizowane jest za pośrednictwem internetowej platformy e-learningowej pod adresem: www.saf.ews21.pl i jest całkowicie bezpłatne.

Szkolenie będzie realizowane do 30 czerwca 2015 r. Obejmuje ono cykl 10 wykładów e-learningowych (autorami wykładów będą eksperci finansowi z doświadczeniem w tematyce samorządowej). Grudniowy wykład inauguracyjny, na temat podstaw zrównoważonego rozwoju miast i gmin ma charakter ogólny i wprowadzający w szkolenie.

Pozostałe tematy mają charakter ekspercki i dotyczą kwestii związanych m.in. ze skutecznym programowaniem rozwoju gmin i powiatów, z zarządzaniem budżetem JST w kontekście nowej perspektywy funduszy UE, a także zagadnieniami pozyskiwania środków UE na lata 2014-2020.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji na platformie szkoleniowej www.saf.ews21.pl

Więcej na http://samorzad.pap.pl/depesze/wiadomosci_centralne/146676/To-juz-III-edycja--Jak-zarobic-pieniadze-dla-gminy--Eksperci-SAF-podpowiedza


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz