środa, 4 marca 2015

Zapraszam do udziału w polsko-niemiecko-litewskim forum partnerstw i seminarium metodycznym, które odbędzie się w dniach 26-29 marca 2015 roku w Gdańsku.

Zapraszam do udziału w polsko-niemiecko-litewskim forum partnerstw i seminarium metodycznym, które odbędzie się w dniach 26-29 marca 2015 roku w Gdańsku.
W forum weźmie udział po 10 przedstawicieli szkół, organizacji pozarządowych, klubów młodzieżowych, instytucji samorządowych z Polski, Niemiec i Litwy.
Głównym celem jest umożliwienie uczestnikom wymianę doświadczeń oraz dać możliwość stworzenia wspólnego międzynarodowego projektu dla młodzieży, uczniów w przyszłości. Podczas trwania programu przewidziana jest prezentacja uczestników, instytucji, możliwości współpracy. Odbędzie się również forum partnerskie, którego celem jest stworzenie sieci kontaktów do dalszej współpracy. Oprócz tego w programie wspólne zwiedzanie Gdańska za pomocą interaktywnego rajdu terenowego, wizyta w Europejskim Centrum Solidarności a także wieczory międzykulturowe.  W forum partnerstw i seminarium mogą wziąć udział nauczyciele, przedstawiciele szkół, samorządów, organizacji pozarządowych zainteresowani współpracą międzynarodową.

Koszt udziału to jedyne 130 zł (3 noclegi, pełne wyżywienie i wszystkie koszty programu na miejscu). Dojazd do Gdańska nie jest finansowany.

Szczegółowy program oraz formularz zgłoszeniowy w załączniku.
Organizatorzy: Dom Pojednania i Spotkań im. św. M.M. Kolbego w Gdańsku (www.dmk.pl)  oraz FABRO e.V. z Rostoku.

Zapraszamy!

Jakub Garsta i Agnieszka Błaszczak
-- 
Jakub Garsta
Koordynator projektów/ Project coordinator
DMK- Dom Pojednania i Spotkań im. Św. Maksymiliana M. Kolbego Maximilian Kolbe House
80-822 Gdańsk, ul. św. Trójcy 4
tel./faks: +48 58 301 57 21
mobile: +48 531 07 41 41

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz