piątek, 27 marca 2015

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to największa akcja promująca projekty dofinansowane ze środków unijnych w Polsce. Od 7 do 10 maja 2015 r. w całym kraju odbędą się setki imprez prezentujących tysiące pomysłów zrealizowanych dzięki Funduszom Europejskim. Po raz kolejny chcemy pokazać projekty nie tylko te największe, ale i te, o których na co dzień nie mamy pojęcia. Dni Otwarte Funduszy Europejskich dadzą możliwość zobaczenia na własne oczy miejsc, do których normalnie nie możemy wejść lub należy je zwiedzać tylko z przewodnikiem.

Dołącz do nas!
Jeżeli jesteś beneficjentem Funduszy Europejskich i chciałbyś pokazać odwiedzającym to, co udało się Tobie osiągnąć lub zbudować dzięki środkom UE, zapraszamy do udziału w akcji!
Wystarczy, abyś zorganizował w Twoim projekcie od 7 do 10 maja 2015 r.  Dzień Otwarty Funduszy Europejskich. W takim dniu musisz zapewnić przynajmniej jedną atrakcję. Atrakcje mogą być różne, w zależności od rodzaju projektu – od darmowych usług (np. wizyta u fryzjera, który otrzymał fundusze na otwarcie salonu) poprzez prezentację nowoczesnej maszyny w fabryce, aż po przejażdżkę autobusem zakupionym ze środków unijnych. Ile projektów – tyle pomysłów!
Następnie musisz opisać Twój Dzień Otwarty w formularzu dostępnym w zakładce Dołącz do nas. Opis Dnia Otwartego Funduszy Europejskich zostanie opublikowany na stronie, a w razie wątpliwości co do wskazanych przez Ciebie atrakcji, skontaktuje się z Tobą koordynator programu, z którego otrzymałeś dofinansowanie.
Pamiętaj, że zgłoszenie się do udziału w akcji wiąże się z akceptacją Regulaminu (PDF, 115 KB).
Logo akcji i materiały promocyjne
Uczestnicząc w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich, możesz korzystać z logo akcji oraz wzorów materiałów promocyjnych (bannerów internetowych, ulotek, plakatów itd.). Pamiętaj jednak, że pobranie materiałów, w szczególności szablonów materiałów promocyjnych oraz loga akcji promocyjnej, oznacza akceptację Zasad ich wykorzystania (PDF, 118 KB) oraz deklarację stosowania się do nich!
Jeżeli będziesz miał wątpliwości lub pytania skontaktuj się z koordynatorem akcji [link] w ramach programu, z którego otrzymałeś dofinansowanie.
Strona DniOtwarte.eu
Na stronie internetowej www.dniotwarte.eu znajdą się informacje o wszystkich Dniach Otwartych organizowanych w Polsce wraz z opisem atrakcji:
  • programem,
  • godzinami otwarcia,
  • mapką dojazdu.
Zapraszam do udziału!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz