środa, 28 stycznia 2015

Los Drogi Krajowej nr 16 w naszych rękach!

Los Drogi Krajowej nr 16 w naszych rękach!
W związku z wycofaniem się Rządu z ustaleń zawartych w Kontrakcie Terytorialnym, w którym odcinek DK 16 Borki Wlk-Mrągowo miał być zrealizowany do 2018 r., prosimy o wsparcie inicjatywy przywrócenia drogi krajowej nr 16 do „Programu Budowy Dróg Krajowych na lata 2014 - 2023” .
Inicjator akcji,  Warmińsko-Mazurski Klubu Biznesu, prosi o wsparcie inicjatywy poprzez rozpowszechnienie wśród pracowników, rodziny i znajomych prośby o przesłanie do Pani Marii Wasiak (Minister Infrastruktury i Rozwoju) podpisanego imiennie maila o proponowanej przez Gazetę Olsztyńską treści:
Sz. P.

Maria Wasiak
Minister Infrastruktury i Rozwoju


W związku z ogłoszonym 22 grudnia 2014 roku przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju projektem dokumentu „Program Budowy Dog Krajowych na lata 2014-2023” i trwającymi konsultacjami społecznymi dokumentu, ja, jako mieszkaniec Warmii i Mazur, żądam uwzględnienia w tym programie kluczowej dla województwa warmińsko-mazurskiego arterii komunikacyjnej, jaką jest droga krajowa nr 16.

Modernizacja drogi nr 16 została zapisana w Kontrakcie Terytorialnym dla Województwa Warmińsko-Mazurskiego, który zatwierdziła w ubiegłym roku Rada Ministrów. Domagamy się realizacji tego, co rząd już nam obiecał.


Z poważaniem

(imię i nazwisko)
Treść maila z podpisem można wysłać do ministerstwa infrastruktury i rozwoju na e-mail KONSULTACJEPBDK@MIR.GOV.PL.


Ważne, aby zrobić to jak najszybciej, bo konsultacje trwają tylko do 30 stycznia. Im więcej e-maili, tym większa szansa, że nasza szesnastka zostanie zauważona.
Więcej informacji o walce Stowarzyszenia „Szesnastka” na naszej stronie:
Zachęcamy gorąco do włączenia się w inicjatywę!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz