wtorek, 26 maja 2015

Pracownie Orange – nowy nabór!

Jeśli mieszkasz w małym mieście lub wsi, wypełnij wniosek, a możesz wygrać multimedialną świetlicę – przyjazne, dobrze wyposażone miejsce dla mieszkańców, które pomożemy Wam prowadzić. Zgłoszenia przyjmujemy do 21 czerwca 2015 r. Zapraszamy!

Kto może zgłaszać się do programu?

Mieszkańcy miejscowości o populacji nie większej niż 40 tysięcy – zespoły co najmniej 5 osób (w tym min. 3 pełnoletnie), które wspólnie z lokalną instytucją lub organizacją przedstawią pomysły na wykorzystanie Pracowni z pożytkiem dla społeczności lokalnej. Docelowo świetlice mają służyć mieszkańcom jako przestrzeń rozwoju cyfrowych kompetencji, kursów, warsztatów, wydarzeń kulturalnych, charytatywnych i innych aktywności zgodnych z ich potrzebami.

Masz pomysł i zapał do działania?

Zapoznaj się z regulaminem akcji i złóż wniosek na wniosek.pracownieorange.pl To proste!
A jeśli masz pytania… Skorzystaj z czatu online, napisz maila na info@pracownieorange.pl lub zadzwoń na infolinię +48 502 091 977 (czynna pn.-pt. w godz. od 9.00 do 17.00). Jesteśmy do dyspozycji.
Możesz też zachęcić innych do działania w Waszej okolicy. Wydrukuj plakat i powieś go na tablicy ogłoszeń lub opublikuj na Waszej stronie internetowej.
Zaproście Pracownię Orange do swojej miejscowości już dziś.
W pierwszej edycji akcji powstało 50 Pracowni Orange w miejscowościach o populacji do 20 tysięcy. Otwarte były łącznie dla 250 tys. ludzi. Dzięki świetlicom oferta bezpłatnych warsztatów dla mieszkańców powiększyła się, a osoby z nich korzystające podniosły swoje umiejętności cyfrowe – szczególnie dzieci, młodzież i osoby starsze. Wsparcie merytoryczne ze strony Fundacji pomogło także wielu społecznikom wzmocnić ich liderskie kompetencje i prowadzić ważne centrum lokalnej aktywności. Program wpisany jest w strategię społecznej odpowiedzialności Orange. Więcej o Fundacji na www.fundacja.orange.pl

Załączniki:

 https://pracownieorange.pl/zloz-wniosek

Partnerzy programu Pracownie Orange:

Program prowadzony jest pod honorowym patronatem Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz